Partners

Hankook Baltic1000 race_bsportland

 

 

Media partners

eesti-media elu24 uuno
12 15 tvnet
  auto24  

 

Partners

samsonas gopro sugar-night-club 
redbull  storent  toi-toi
nissan   lancia-lietuvos-klubas  startline

 

Baltic Racing Promotion vardu norime pasidalinti su jumis informacija apie naują automobilių lenktynių projektą, startuosiantį 2016 metų birželio 16-18 dienomis Pärnu (Estija) lenktynių trasoje, šiuo metu moderniausiame automobilių sporto objekte visame regione.

Į bendrą būsimo didžiausio Baltijos šalių automobilių sporto renginio organizaciją susijungė moderniausia lenktynių trasa regione su jos vadovu Andres Hall ir Darius Grinbergas, daugelį metų vadovavęs 1000 km lenktynių Palangoje projektui.

Mums puikiai žinomos tokio tipo renginių galimybes, todėl ir startuojame su šiuo ambicingu projektu Parnu – Estijos vasaros sostinėje.  Noriu atkreipti dėmesį, kad mes vienodai orientuojamės  į visų trijų Baltijos šalių auditoriją. Tiek TV transliacijos, tiek reklamos bei viešųjų ryšių kampanija vyks vienodu pajėgumu ir dydžiu Lietuvoje, Latvijoje bei Estijoje, o tai suteikia papildomas galimybes mūsų partneriams.

O bendradarbiavimo galimybės yra praktiškai neribotos – nuo renginio vardo, reklamos TV, trasoje ant automobilių ir t.t., iki išskirtinių prekybos teisių renginio metu.

 

+370 614 79618

darius@autoeventus.lt

Direktorius Darius Grinbergas